Oferta

Budowa Elektrowni PV

Zielona energia to nasza wspólna przyszłość. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie elektrowni fotowoltaicznych i pasjonatami zielonej energii. Posiadamy wieloletnie doświadczenie nie tylko od strony użytkowej – sami od lat korzystamy z elektrowni PV, ale również od strony wykonawczej. Na koncie mamy wiele zrealizowanych z sukcesem projektów, które pozwalają czerpać profity ze sprawnych i wydajnych farm fotowoltaicznych.

Nasze doświadczenie to Wasz sukces. Zespół H2 Energy to profesjonaliści, którzy w procesie projektowania i budowy badają wnikliwie warunki i możliwości, a następnie dostosowują kryteria do indywidualnych potrzeb. Wszystkie etapy realizacji w naszym wykonaniu przebiegają zawsze sprawnie i bez zakłóceń. A nasi fachowcy dbają o każdy aspekt współpracy.

Realizujemy projekty od A do Z. Do kooperacji podchodzimy kompleksowo. Dbamy o to, aby nasi zleceniodawcy nie musieli angażować się w żaden z etapów realizowanego projektu. Zajmujemy się więc zarówno sprawdzeniem gruntu jaki i możliwością jego zabudowy, opracowaniem kompleksowej dokumentacji – również finansowej, pozyskaniem stosownych zgód i pozwoleń, realizacją inwestycji – budową i montażem wszystkich potrzebnych elementów, testami i uruchomieniem, a także kompleksowym serwisem posprzedażowym.

Instalacje fotowoltaiczne wykonujemy w dowolnym miejscu w Polsce lub za granicą – jesteśmy w pełni mobilni i elastycznie dostosowujemy się do Waszych potrzeb.

Badanie gruntów pod elektrownie PV. Sprawdzamy miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, badamy warunki krajobrazowe pod kątem ekologii, weryfikujemy klasę bonitacyjną gruntu i odległość inwestycji od linii napięcia SN lub punktu zasilania GPZ. Wszystkie te dane są niezbędne dla stworzenia profesjonalnego projektu i określenia jego optymalnych parametrów.

Przejrzyste warunki. Badamy uwarunkowania i potrzeby, aby ustalić dokładną lokalizację oraz wielkość elektrowni PV. Na tej podstawie szacujemy uzyski energetyczne oraz przedstawiamy kosztorys realizacji inwestycji.

Kompleksowa dokumentacja. Po ustaleniu parametrów farmy fotowoltaicznej, opracowujemy kompleksowy pakiet potrzebnych dokumentów: karta informacyjna przedsięwzięcia, dokumentacja do wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach, dokumentacja do wydania decyzji o warunkach zabudowy, wniosek o wydanie warunków przyłączenia. Dokumenty otrzymujesz od nas w formie gotowej do złożenia w stosownych instytucjach.

Niezbędne projekty. Opracowujemy wszystkie potrzebne projekty, niezbędne do rozpoczęcia realizacji inwestycji: projekt elektryczny, projekt budowlany wraz z pozwoleniem na budowę.

Wsparcie w uzyskaniu finansowania. Współpracujemy z wiodącymi instytucjami, które wspierają finansowanie inwestycji fotowoltaicznych. Na życzenie koordynujemy uzyskanie środków: kredyty, pożyczki, leasingi, wsparcie funduszy europejskich. Opracowujemy również profesjonalny biznes plan, niezbędny do weryfikacji wniosków finansowych.

Budowa elektrowni PV

Kompleksowo realizujemy budowę inwestycji fotowoltaicznej: moduły PV, inwertery, okablowanie, obwody DC/AC, konstrukcje wsporcze, monitoring i oświetlenie obiektu, trafostacja, ogrodzenie terenu.

Uruchomienie inwestycji

Po wykonaniu niezbędnych prac budowlanych i serii testów, zajmujemy się uruchomieniem elektrowni: przyłączeniem do sieci, pomiarami i konfiguracją.

Ubezpieczenie farmy fotowoltaicznej

Współpracujemy z liderami branży ubezpieczeniowej, specjalizującymi się w ubezpieczeniach tego typu inwestycji. Wspieramy naszych zleceniodawców w wyborze korzystnego ubezpieczenia – od utraty zysków czy zdarzeń losowych.

Obsługa posprzedażowa

Naszym klientom gwarantujemy kompleksowy serwis posprzedażowy – gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Prowadzimy bieżący monitoring parametrów i zawsze dbamy o jak najkrótsze terminy realizacji w przypadku usterek i koniecznych napraw.

Nie musisz być specjalistą w dziedzinie budowy inwestycji fotowoltaicznych. W H2 Energy dysponujemy kompetencjami, wiedzą i bogatym doświadczeniem, które pozwalają nam od A do Z zrealizować dla Ciebie projekt elektrowni.

Kontakt

Napisz do Nas!

  Dane Kontaktowe

  Siedziba firmy:

  H2 ENERGY Sp. z o.o.
  ul. Floriańska 15/4
  31-019 Kraków

  Oddział Warszawa:

  ul. Przeskok 2
  00-032 Warszawa